ОТКРИЕНО ОД КАДЕ „ПАЃААТ“ МИЛИОНИТЕ: еве со што се занимава 20 години помладото момче на Дара Бубамара!

22 октомври, 2020
1_1000x0

Откриена вистината!

Дара Бубамара пред неколку дена замина на одмор во Занзибар, со своето 21 година помладо момче Тони, а како што е напишано, сето тоа всушност го финансира неговиот татко, бизнисмен од Италија.

Желбите на Дара ги исполнува и финансира партнер кој плива во пари, поточно неговиот татко, кој држи ресторани низ цела Италија и важи за богат господин.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Како што тврди, Тони не е премногу успешен во бизнисот, а неговата среќа е што неговиот татко е угледен бизнисмен кој заработува милиони. Точно е дека неговиот син му помага колку што може, но тој, наводно, не е ни приближно талентиран како неговиот татко и нема чувство за работа. Сепак, на неговиот татко воопшто не му пречи и тој е горд на неговиот наследник кој работи напорно, не е мрзлив и сака да заработи пари, поради што му дозволува да троши пари каде и како сака, без ограничувања.

Како што понатаму се наведува, Дара и Тони во моментов престојуваат во еден од најлуксузните хотели, а бидејќи имаат посебен стан и директен излез кон базенот и плажата, за седум дена Тони плати околу четири илјади евра.

View this post on Instagram

💗

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Неговиот пријател исто така тврди дека Тони ја започнал својата деловна активност, односно дека влегол во бизнисот со криптовалути (дигитална или виртуелна валута дизајнирана да функционира како средство за размена) и дека добро се снаоѓа досега.

Да потсетиме, младиот бизнисмен го однесе Дару Бубамара на Малдиви минатиот месец, а за тој одмор плати повеќе од шест илјади евра за само неколку дена.

Пријателот на Тони исто така рече дека тој е многу добро момче, дека е добро воспитан и вистински пријател и дека не е лут што општеството малку го испровоцира поради неговиот однос со Дара. Тој исто така вели дека отсекогаш сакал познати личности и дека „лажел“ дека е со познати личности, а сега, како што вели, се шегуваат со него дека нашол „добра стара жена“. Како и да е, како што вели, Тони стоечки издржува и прифаќа шеги, а откри и дека вљубениот пар не се разделува и дека Дара веќе запознала некои негови пријатели и дека со задоволство одговара на телефонот на Тони кога сакаат да ја поздрават.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum