Ова се првите фотографии што Северина ги објавуваше на Инстаграм, а еве како таа всуштност тогаш изгледала!

14 декември, 2020
a304b935-04b8-403f-9ea9-636fef03e80c


Иако Инстаграм постои веќе десет години, Северина, најголемата хрватска поп-sвезда, му се придружи дури во 2014 година. Пејачката има профили на Facebook од 2008 година, а кон крајот на 2014 година, нејзиниот тим потврди дека пејачката пристигнува и на Инстаграм. И таа во емисијата Ami G рече дека со нетрпение ја очекува новата социјална мрежа.

Сепак, првата фотографија што Северина ја објави на Инстаграм веќе не постои.


Таа ја избришала фотографијата со нејзиниот тогаш двегодишен син Александар поради судски спорови со неговиот татко Милан.


Северина потоа започна да објавува фотографии со најава за нејзиниот сингл со Саша Матиќ, како и бројни селфи фотографии.

Може да забележите дека таа во тие години објавуваше попровокативни содржини отколку денес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris