Оваа фотографија никогаш не сте ја виделе: Јована Јоксимовиќ ќе ве остави без текст!

9 ноември, 2020
Screenshot_4_1000x0


Водителката Јована Јоксимовиќ важи за една од најубавите жени во Србија, а на малите екрани е присутна веќе 19 години, а за многумина е омилена телевизиска личност.

Jovana Joksimović

Јована Јоксимовиќ ја освои публиката уште во 2001 година, кога ја започна својата кариера на ТВ БК, водејќи ги емисиите: „Блокбастер“ и „Трејлер“, а на самиот почеток изгледаше сосема поинаку. Имаше значително пократка коса, а често ја менуваше и бојата на косата, па затоа нејзиниот стил беше малку посмел. Колку се смени Јована од почетокот на нејзината кариера до сега, погледнете на следната фотографија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi