ПА ТАА Е ЖИВ ОГАН! Какво тело има Јелена Карлеуша, не можете да верувате! Најновите фотографии се ТОП!

21 октомври, 2020
Screenshot_3

Јелена Карлеуша повторно се соблече, па облече црн фустан од тантела со црвена долна облека јасно видлива. Црвената танга ја заинтригираше јавноста, иако сите веќе беа навикнати на нејзините смели комбинации на облека.

Гордата мајка на две ќерки изгледа се подобро и подобро, а на нејзиното стегнато тело би и позавиделе двојно помлади девојки.

Српската пејачка, како и сите други поп-артисти, е принудена да настапува помалку поради коронавирусот, но се чини дека Јелена би можела да живее добро од својот профил на Инстаграм.

Како се вклопува нејзиниот мал црн фустан од тантела, под кој се гледа црвена долна облека, погледнете подолу.

View this post on Instagram

💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum