„ПЕПЕЛАШКА ПРИСТИГНА ДОМА“- Цеца ги помати умовите на многумина со новата фотографија: „Србинка, мајка, баба, БОЖИЦА!“

1 ноември, 2020
Screenshot_1

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви обожавателите со нова фотографија, по што следеа бројни комплименти.

View this post on Instagram

Pepeljuga je stigla kući, 22:59😂👠

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Цеца синоќа излезе во град почитувајќи ги сите епидемиолошки мерки, а кога се врати дома се пошегува во описот на фотографијата што ја сподели.

– Пепелашка пристигна дома, 22:59 часот – напиша пејачката алудирајќи на почитување на работното време на угостителските објекти, кои сега се скратени до 23 часот.

Цеца со својот изглед предизвика лавина од коментари, а таа беше облечена во црна маичка од тантела и јакна со необичен дезен, додека косата ѝ беше врзана во висока опашка.

– Со какви зборови да те комплиментирам без да те понижувам, што да ти кажам што не си чула претходно. Нашата уникатна кралица, Србинка, мајка, баба, неповторлива божица – беше еден од коментарите на нејзините обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi