ПЛАЧЕ ОД СТРАВ! Кристијан никогаш побрутален кон Томовиќ! Кулиќ се следни на ред! (ВИДЕО)

30 октомври, 2020
kristijan_1

Не се шегува

Рано утрово, Кристијан Голубовиќ „удри“ Владимир Томовиќ во пабот, со кого синоќа имаше жесток конфликт. Во еден момент, во пабот влегол пријателот на Томовиќ, Вук Моб, кој слушнал што се зборува за Владимир.

– Клошар, ги држи рацете во џебовите од шорцевите од пред 7 години и оди. Велат дека е п*дер, дека никогаш не бил со девојка. Прва Станија вели дека не ја е*ел. Чувал лежалки на плажа кај некој човек, па го плукнал тој истиот човек. Клошаријада. Мојата цел беше тој да плаче од страв и Кулички да гребат на врата. Тоа се случи за помалку од два месеци – рече Кристијан.

– Гледав, таму Лепи Мича, Зорица, Станија, тој ѝ зборува: „Ајде бре, со каков профил си била“. И Станија вели: „Да влезе тој, би било шоу“. За него не беше во ред, таа е негова девојка – рече Голубовиќ.

– Не се мешам, тоа е над вас. Јас само ја гледам мојата работа, не пренесувам ништо. Кога ќе одам таму, ќе ја бакнам сликата на сопругата и ќе легнам да спијам – рече Вук.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum