По сите скандали се огласи и продукцијата! Ваква е одлуката на Големиот шеф… (ВИДЕО)

27 декември, 2020
zadruga_3

Сите во тишина го слушаа писмото од продукцијата!

По завршувањето на состанокот, Големиот шеф испрати писмо до членовите на Задруга, а лидерот на оваа недела Сандра Решиќ ја прочита изјавата пред сите.

-Задругари, донесовме одлука Тара да се казни со месечна претплата за агресивно однесување – прочита Сандра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi