ПОЧНА да работи со нејзиниот сопруг! Јована и Жељко се судрија околу оваа работа уште од самиот почеток!

6 декември, 2020
жеже

На задоволство на своите обожаватели, Јована Јоксимовиќ конечно ги раскажа деталите за новиот деловен ангажман, како и соработката со нејзиниот сопруг Жељко Јоксимовиќ.

Водителката откри што не и се допаѓа во врска со новиот ангажман на нејзиниот сопруг на телевизија и колку тој се меша во нејзината работа:

Jovana Joksimović

Работното име на шоуто беше „Јутарњи“ или „Јутарњи са Јованом“ и со денови, прво тој, а потоа и Мања, ме бркаа да им го кажам нивното име. Јас навистина не можев да ги запамтам имињата, но потоа еден ден, по иницијатива на Жељко, седнавме и решивме да ги запаметиме имињата и да видиме што сакаме. Тој рече „Уранак“ и јас реков дека воопшто не ми се допаѓа, но кога го кажав тоа име трипати, ми се допадна. Ура, јас сум на К1! Секој може да чита како што сака. Мајка ми, на пример, ме потсетува на комунизмот наутро, но ова не е утрото на Први мај, туку утринската програма – рече Јована во емисијата „Јас на единаесет“.

Дека Јована конечно му се предаде на барањето на Жељко, сведочи и нејзиниот пост на Инстаграм, во кој таа го објави „Уранак“ на нивната телевизија.

Insta
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi