ПОДНЕСЕНА КРИВИЧНА ПРИЈАВА ПРОТИВ АВА КАРАБАТИЌ?! Старлетата се закани со смрт, и има докази за сè?

5 ноември, 2020
ава

Денеска во полицијата во Задар, против Аве Карабатиќ, се покренати кривични пријави за смртни закани.

Имено, лицето кое наводно го чувало профилот на Ава на Инстаграм, ја пријавило наводно познатата старлета во полиција, а како што вели, ја има целата потребна документација за тоа да го докаже на суд.

М.В. над кого, наводното извршување закани и уцени, откри дека Карабатиќ наводно се повеќе и повеќе се посветувала на пороци во последно време, нејзиното однесување наводно се влошува поради консумирање алкохол, а нејзините афективни реакции се наводно секојдневна појава.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi