ПОГЛЕДНЕТЕ ВО УБАВИНИТЕ НА ЗАНЗИБАР: Пејачката објави фотографија на која се гледа колку ужива! (ФОТО)

23 октомври, 2020
јк

Дара Бубамара ужива во љубовта со своето 24 годишно помладо момче Тони, кој и ги исполнува сите желби.

Тони ја однел пејачката во Занзибар, каде во моментов престојуваат во една од најлуксузните сместувачки единици, а тој за ова патување издвоил 4.000 евра, а Дара ги почестува своите придружници со фотографии од кои им паѓаат вилиците.

Во неколку наврати, Дара ги фотографираше убавините на Занзибар и амбиентот во кој ужива, а сега е време за нова фотографија во црвен костим за капење што ги воодушеви сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum