Попровокативна од било кога: Еден обожавател ѝ напиша: Ова се најубавите гради на естрадата!

2 октомври, 2020
nivesa_5f76e5a58a1fc

Познатата пејачка и член на жирито во шоуто „Твоето лице звучи познато“, Нивес Целзијус се подготви за излегување и ја сподели фотографијата со своите обожаватели на својот Инстаграм профил.

Носеше жолто палто под кое носеше провокативен црн фустан.

„По секој пат кога ќе се подготвам да излезам, мојата соба е подготвена да се раскревање“, напиша таа во описот на фотографијата на која позира со провокативно деколте.

Не недостасуваа коментари и лајкови, а една обожавателка ѝ напиша дека има „најубави гради на естрадата“.

Друг напиша: „Најубавата и најзгодната. Многу способна жена“, а Жанамари Першиќ кратко рече: „Топ “.