Поради Сораја повторно „гори“ инстаграм: Научи да позира, но никако да го совлада фотошоп

7 октомври, 2020
89682150_514380395934793_5326193711250609007_n

Старлетата Сораја Вучелиќ веќе некое време не е застапена во домашните медиуми, па јавноста можеби заборави како изгледа. Бројните корекции што ги направи на себе, секако придонесуваат за тоа. Се чини дека Сораја сака да изгледа совршено, малку повеќе користеше филтри во Фотошоп и се искриви целосно.

View this post on Instagram

🧊

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

😈

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum