Примерно?! Деколтето на Севе предизвика длабока дискусија кај гледачите (ФОТО)

20 декември, 2020
pjimage-2020-12-20t114610-383_Wh4vPSk

Севе смени пет стајлинзи на сцената, а разнобојната јакна со длабоко деколте под која се гледаше нејзиниот градник стана предмет на дискусија кај публиката.

Повеќе од еден милион куни беа собрани на добротворниот концерт „Сакам живот“ за фондацијата „Ана Рукавина“, што го емитуваше Нова ТВ во саботата вечерта. На концертот настапија сплитските музичари Северина Којиќ (48) и Петар Грашо (44).

Севе смени пет стајлинзи на сцената, а разнобојната јакна со длабоко деколте под која се гледаше нејзиниот градник стана предмет на дискусија меѓу гледачите.

Додека некои сметаат дека блескала со изборот на облека, други сметаат дека ова е несоодветна облека за ваков тип на концерт.

– Самата церемонија е благородна, но можеше да се направи без такво деколте – е еден од коментарите.

Тоа е креација на локалното модно дуо Les Emaux од колекцијата пролет / лето 2020. Севе ги носеше своите креации и порано, па минатата година на новогодишната ноќ се појави во нивното црвено палто направено по мерка.

Со месеци се шпекулираше дека поранешниот српски голман Игор Којиќ (33) и Севе повеќе не се заедно, но тие никогаш не го објавија тоа.

Медиумите неодамна пишуваа дека дури и соседите на семејството Којиќ долго време не ја виделе Северина на адресата каде што живее Игор. Таа е во Хрватска во последните месеци, додека Игор е во Србија поголемиот дел од времето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris