ПРОСЛАВА ВО ДОМОТ НА РАЖНАТОВИЌ! Анастасија со трогателни зборови му покажа на Вељко колку го сака и му го разубави денот (ФОТО / ВИДЕО)

10 декември, 2020
ани

Вељко Ражнатовиќ, боксер и наследник на Цеца Ражнатовиќ, денес го слави својот 24-ти роденден.

Анастасија со емотивни зборови му го честиташе роденденот на својот брат и покажа колку е горда на него.

– Среќен роденден! Те сакам најмногу – напишала на својот Инстаграм младата музичка sвезда.

Veljko Ražnatović

Да се потсетиме, Вељко веќе една година ужива во среќен брак со Богдана Ражнатовиќ, кој му даде наследник Жељко.

Двајцата се 24,11. ја прославија годишнината од нивниот брак, а по тој повод младиот спортист ги објави најубавите моменти од нивниот заеднички живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris