Провокативни фотографии од старлетата Ава Карабатич! Коментарите не беа позитивни..

5 октомври, 2020
буд

„Развратни искуства во лифтот … Коктел со афродизијак воопшто не е потребен“, напиша Ава во својот последен пост.

Таа ги покажа градите, а кој ја фотографираше е непознат. Некои ги пофалија нејзините атрибути, додека други не беа баш воодушевени.

„Ефтините цицки изгледаат лошо“, „Уф, будала, паметна личност нема да работи вака“, „Што е срамота“, напишаа тие.

Старлетата од Сплит смисли како да привлече внимание, било да е тоа придружено со негативни или позитивни коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum