“ПУКА” ДЕКОЛТЕТО ВО ТЕСНИОТ СИН ФУСТАН: Јелена Карлеуша во издание кое мами воздишки

16 септември, 2020
jelena karleusa

Пејачката во вакво издание се појави на снимање

Јелена Карлеуша уште еднаш ги измами погледите и воздишките на сите што ја поздравија пред студиото во кое се снимаат ѕвездите на Гранд.

Пејачката дојде во син мини фустан со длабоко деколте и златни високи потпетици.