Ражнатовиќ објави фотографија и ги изненади сите: Пушка и малиот Жељко во раце!

13 септември, 2020
да


Веjко Ражнатовиќ објави фотографија на Инстаграм со сопругата Богдан и синот Жељко, што предизвика многу коментари.

 Имено, Веjко позираше со пушка и Жељко во рацете, големо куче покрај него, како и Богдан кој лупеше краставици. Ражнатовиќ стави и интересен опис:

„Дали знаеш од каде си, сине, погледни ги сивите планини, цвеќињата расцветаа со маслиново масло, сонцето грееше во Шумадија … (би те замолил повеќе да не ја пријавуваш сликата, благодарам, сликата никогаш не навредува никого) Поздрав од мајка Србија“.