САША ВИДИЌ ЈА НАПАДНА ЦЕЦА ПОРАДИ РОМСКАТА СВАДБА! Таа веднаш се огласи и го СПУШТИ!

29 септември, 2020
цеца саша насловна

Ова боли!

Напишавме дека Светлана Цеца Ражнатовиќ создаде вистинска атмосфера на една ромска венчавка, а сега се огласи нејзиниот поранешен пријател Саша Видиќ, кој на некој начин ја понижи Цеца во следната приказна:

– И тогаш тој вели дека државата треба да и помогне на сцената – напиша Саша со фотографија на која еден од гостите и дава на Цеца 1000 евра.

Сепак, тоа не беше крајот затоа што се вклучи Андреана Чекиќ, која го бранеше образот на сите пејачи, но се осврна и на неговиот однос со Ражнатовиќ.

– Видиќ повторно кука за пари. Да не беше издајник, ќе добиеше дел од ова како порано – напиша таа, а сите на социјалните мрежи беа воодушевени од нејзината изјава.