СЕ БОРИ ЗА ЗДИВ: Вељко Ражнатовиќ сам на студот, без здив и истоштен, еве што му се случи! (ВИДЕО)

9 декември, 2020
veljko raznatovic polazi 52733_1000x0


Без откажување!
Вељко Ражнатовиќ не се обидува да го сокрие приватниот живот, па затоа често имаме можност да видиме каде се шета, што прави неговиот наследник Жељко, но и со кого ги поминува деновите.

Секако, тренинзите се неопходни во животот на професионален спортист и се чини дека Ражнатовиќ чекори со полна брзина.
Уморен, без здив, но во форма! За него нема зима, па како да победува на натпреварите, ако не со упорност и дисциплина.

Секако, после секој успешен тренинг следува опуштање и уживање, а Вељко го избра идеалниот начин со кого да ги опушти мускулите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris