СЕ ДАВЕШЕ САМ СЕБЕ- Кристијан Голубовиќ ја воодушеви нацијата, жените ќе му бидат особено благодарни (ВИДЕО)

3 декември, 2020
kristijan_1000x0

На почетокот се чинеше страшно.

Кристијан Голубовиќ го собра својот тим во пабот „Пријатели“ и им одржа лекција за тоа како да се одбранат од непријатна ситуација, доколку се најде силувач пред нив.

– Пази сега, жена се наоѓа и излегува од лифтот, мисли соседот, тој го зема скакулецот и го става на вратот, нема тука, ја боде по инстинкт и рефлекс. Таа го прашува дали сака пари, ја опуштате ситуацијата, да влезете во конверзација со него, бидејќи тој тогаш е во адреналин, возбуден е и сексуално и патолошки и вие само го спуштате. Јас го реков тоа. Ако те држи, брзо достигнува кулминација, тие се сексуално вознемирени личности, целосно неисполнување. Сигурно ја демнел, кој знае, можеби ја следел два месеци. Тој е тотално во предност од шокот што го доживувш. И, гледаш точно кој е степенот, го гледаш во градбата. Тенки раце, искривени нозе, забите какви му се, очите. За неколку моменти, замисли ме како влегувам во лифтот, што правиш? И ако ме удриш по ј****, уште повеќе би те нокаутирал од болка.Опушташ и силен удар во тестисите – рече Кристијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris