СЕ ОБИДЕ ДА ЈА ПРЕСКОКНЕ ОГРАДАТА?! Задругарот се качуваше, додека КРИСТИЈАН го надгледуваше ТЕРЕНОТ… ЌЕ НАСТАНЕ ГОЛЕМ ХАОС кога ќе се ДОЗНАЕ за ова! (ВИДЕО)

18 октомври, 2020
383843_screenshot-2020-10-18t095449.813_f

Вистинска филмска акција.

Кристијан Голубовиќ ја освои главната награда со својата група на синоќешната „Задруговизија“, а темата на истата беше имитации. Кристијан, заедно со Реа Анѓелковиќ, Жана Стевановиќ и Снежана Ојданиќ, освои најмногу СМС-гласови и поради тоа доби богата награда, која ја сподели со нив.

Голубовиќ реши да го скрие остатокот од наградата, а во тоа му помогна и Милан Јанковиќ Чорба, кој се искачи на ложата во економскиот двор и започна да ги маскира работите, додека Голубовиќ го надгледуваше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum