Се огласи дечкото за кого се пишуваше дека е во врска со Станија

12 септември, 2020
Stanija-Dobrojevic-1


Кристијан Голубовиќ даде детали за новото момче на Станија Добројевиќ претходната вечер, а членовите на задругата заклучија дека станува збор за Александар Крсмановиќ, кој работи како телохранител. Тој ја чувал и Станија кога гостувала во емисијата „Амиџи“, кога таа го запознала Кристијан, а тој е добар пријател и телохранител на пејачот Слободан Радановиќ.


„Да, слушнав што рече Кристијан синоќа, тоа е глупост. Не бев со Станија, имаме убава пријателска врска “, рече видно вознемирениот Александар за Ало и додаде:


„Имам девојка и врска во која сум среќна. Јас сум многу заљубен. Она што Кристијан го рече 80 проценти не е точно, а камоли дека реков дека имам врска со Станија. Не сакам да бидам дел од реалните шоуа и тие работи не ме интересираат, сакаат да ја уништат мојата приватност и односите со мојата сегашна девојка “.