Се појави фотографија, Цеца на вечера со него: Пејачката со насмевка на лице, сите навестуваат само едно нешто!

22 ноември, 2020
ceca

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели видео од вечера на која беше во друштво со композиторот Дамир Хандановиќ.

Уште не е е познато дали таа вечера на Цеца и Хандановиќ била деловна и дали можеби се подготвува некој нов проект на оваа убиствена двојка.

Инаку, Хандановиќ на Цеца ѝ ги правеше песните за еден од најдобрите албуми, „Позив“, како и за албумот „Аутограм“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi