Се соблече ТОПЛЕС Николија Пешик! Гола и разбушавена! (ФОТО)

14 септември, 2020
убава

Николина Пижек неодамна преживеа вистинска драма на летен одмор во Хрватска, кога таа и нејзиниот сопруг беа исфрлени од своето сместување и, според нив, биле украдени. Целиот случај бил пријавен во полиција, а сега се чини дека водителот остави зад себе непријатно искуство.

Убавата Хрватка, која најмногу поставува модни фотографии на Инстаграм, денес сподели малку попровокативна. Таа беше фотографирана, со разбушавена коса и – без градник.

Николина со рацете над градите, енигматично се насмевнува, што е потврдено со описот на нејзината фотографија.

View this post on Instagram

I go wherever my creativity takes me. Coming soon.

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

“Одам таму каде што ме носи креативноста. Наскоро”, напиша таа, најавувајќи ново, креативно поглавје во нејзиниот живот.