Сè уште не сте го виделе ова! Се појави фотографија oд Цеца од нејзиното најрано детство! (ФОТО)

6 ноември, 2020
352350_screenshot-74_f_1000x0

Овој прекрасен спомен ја насмеа публиката и ги воодушеви сите.

Пејачката Цеца Ражнатовиќ често споделува семејни фотографии, на кои позира со децата Вељко и Анастасија, а од неодамна и со внукот Жељко, но досега немавме можност да видиме нејзина фотографија кога таа имала неколку месеци.

Фолк дивата е родена во малото гратче Житораѓа, а своето детство го помина опкружена со идилично семејство.

На социјалните мрежи се појави фотографија од татко Слободан и мајката Мирјана кои ја држат во раце.

Убавото девојче ги освои симпатиите на публиката, а многумина се разнежнија од оваа сцена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi