СЕКС СКАНДАЛ ВО „ЗАДРУГА“ : Не е за малолетни, влегувате на ваша сопствена одговорност! (ВИДЕО)

7 ноември, 2020
817605_zadruga-2_ls

Јанјуш го извлече првото писмо за Паула Хублин и Фран Пујас.

Во денешната радио емисија „Делегати“, Марко Јањушевиќ Јањуш и Филип Кар подготвија писма за задругарите.

Јањуш го извлече првото писмо за Паула Хублин и Фран Пујас.

– Сакаме да знаете дека сме со вас во сè. Дај ѝ шанса на нашата Паула, тој криминалец Тома беше само отскочна штица за вас!

Сè е топ! Пријателот Бруно не е лут. Паула, ти замеруваме што го откриваш слузот од нос! Те сакаме, Фран, откачи ја Сања! – гласеше го писмото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi