Секси Карлеуша закопчана до грло, а фармерките наскоро ќе „експлодираат“ од задникот!

20 ноември, 2020
јк

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) покажа дека може да изгледа секси и провокативно во комбинација на облека во која е закопчана до грлото.

Пејачката прошета во кошула, фармерки и високи потпетици, а на нејзините обожаватели им се допадна елегантното, намалено и многу секси издание.

Сепак, она што сите го забележаа, и покрај намалената варијанта, е нејзиниот огромен задник, кој едвај го „спакува“ во фармерки.

Пејачката доби бројни комплименти за својот изглед, а многумина забележуваат дека облините и секси телото можат да се видат дури и во испадите кога Карлеуша е закопчана до грлото.

„Кој задник, главоболка“, „Пејачките на 20 години не се риби како тебе“, „Премногу брутална во оваа комбинација“, „Колку години имаш? 25?“, Се некои од коментарите под објавата на Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi