Семејството на Лепа Брена плати милиони за прв сосед да им биде Џоковиќ

11 октомври, 2020
79878311_1395805290599003_747504803038833200_n


Една од најголемите sвезди во регионот за четири децении, 59-годишната пејачка Лепа Брена и нејзиниот две години помлад сопруг, поранешниот тенисер Боба Живојиновиќ, одлучија да се преселат во соседството на најдобриот светски тенисер, 33-годишниот Новак Ѓоковиќ. Имено, Жвојиновиќ „искешираа“ околу четири и пол милиони за неколку станови во нова зграда во елитниот дел на Белград, каде што ќе се преселат и Ѓоковиќ.

Lepa Brena

На фотографиите се гледа како Лепа Брена и нејзиното семејство разгледуваат зграда и ги следат сите детали бидејќи изведувачите предвидувале дека секој купувач може да го украси станот според сопствените идеи и желби.

lepa brena

Сето тоа е деловно и прашање на време е кога некој ќе се појави. Не брзаме да продаваме, а куќата вреди за парите “, рече Брена, која има стан и во Монте Карло и во Флорида.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum