Сенидах конечно го покажа момчето! (ФОТО)

10 ноември, 2020
сеида

Познатата словенечка пејачка со црногорско потекло Сенидах одлучи за прв пат на сите да им го покаже своето момче Стефан Орбовиќ.

Иако се зборуваше за нивната врска со месеци, музичката sвезда дури сега, на неговиот роденден, сподели со сите како изгледа нејзиниот осумгодишен помлад избраник.

Светот стана подобро место кога се роди. Среќен роденден на мојата омилена личност – му рече таа на Стефан, кој е од Херцег Нови и им ги покажа своите заеднички моменти.

Insta
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi