Сева е разделена од сопругот со месеци, а сега и посвети емотивна порака на важна личност во нејзиниот живот!

13 октомври, 2020
121115660_451496025824173_2893925146754391551_n

“Има некои чувства во нас кои не можат да се преведат на зборови … кога се роди, и дадов име … Миа, не знаејќи колку ќе и одговара тоа име … затоа што е слатка и затоа што е моја. Со гордост слушам кога е други фалат, и јас не можам да се заблагодарам доволно од „горе“ што ми го испрати драга моја, сакам никогаш да не ја тргнеш оваа насмевка од твоето лице и среќата да те следи каде и да одиш. Мила моја. Те сака твојата горда тетка “, напиша пејачката од Сплит покрај фотографијата со нејзината внука Мија.

Многу честитки на Северина се придружија на честитките, забележувајќи во коментарите дека и двајцата изгледаат убаво. Објавата собра повеќе од осум илјади лајкови за половина час.

Инаку, пејачката споделува фотографии со сите, освен со сопругот Игор Којиќ, а со месеци се шпекулираше дека имаат брачни проблеми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum