Северина ги изненади своите следбеници со необичната објава: „Денот кога ќе се соблечам гола и ќе се забавувам…“

27 септември, 2020
северина насловна

Северина сподели клип од серијата „Отворени врати“ на своето стори на Инстаграм.

Северина (48) често споделува атрактивни фотографии, а понекогаш ги изненадува фановите со својата духовитост.

Пејачката од Сплит на својата Инстаграм приказна објави клип од стрип серијата „Отворени врати“ во кој ликот на Катарина Анжелиќ тоест Цакана го изговара својот текст.

“Денес е недела, мојот ден, денот кога овој стан е празен, денот кога ќе се соблечам гола и ќе ставам кармин и ќе шетам! Дали е јасно?”, Рече Весна Тривалиќ, која ја отелотворуваше Катарина. Северина откри дека нејзиното расположение оваа недела е исто како и таа снимка.

Додека Северина ги забавуваше своите следбеници со својата објава, многумина се прашуваат што се случува со неа и нејзиниот сопруг Игор Којиќ. Таа не напиша ништо на Инстаграм во петокот кога им беше петта годишнина од бракот, иако тоа го правеше претходните години.

Покрај тоа, таа сподели роденденска честитка за својата пријателка во саботата, па се чини дека Северина на сите им посветува објави, освен на сопругот Игор.