Северина и Игор сепак се разведуваат, а ОВА е доказот?!

4 ноември, 2020
19c1ae0d6826edb0cabcd9315590e0bbf7f0d06a

Иако се сѐ погласни гласините дека Севе и Игор повеќе не живеат заедно и ги прекинале сите контакти, тие двајца сè уште се следат на социјалните мрежи, но не објавуваат заеднички фотографии ниту ставаат налепници или лајкови на објавите еден на друг.

Сè започна во јуни, кога Игор ги обвини медиумите на Инстаграм, како и поранешниот свршеник на неговата сопруга Милан Поповиќ, за проблеми во бракот со Северина.

– Општи покровители на мојот брак, од сигурни шумски извори. Доста е ако го сакате Бог – напиша Игор, алудирајќи на шпекулациите дека се разведуваат. Сепак, Северина тогаш ги спомна свекорот и свекрвата:

– Покровители се Оља и Драган – напиша таа и додаде: – Ве молам, исклучете ме од ова, покровители се Оља и Драган. После тоа, Кеба и Оља избришаа неколку објави на кои се наоѓаше Северина од нивните профили, а многумина заклучија дека наводно ова е нивен одговор на целата ситуација.

Сепак, фактот дека Драган Којиќ Кеба, неговата сопруга Оља и нивната наследничка Наташа ја блокираа Северина на Инстаграм покажува дека на бракот на Игор и Северина му се стави крај.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi