Северина има ново 10 години помладо момче?

24 ноември, 2020
71ed7ed891be4fe57972

Сплитската пејачка Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се разделени подолго време. Последните месеци го поминуваше најголемиот дел од своето време во Хрватска, а Игор е во Србија.

Пред неколку месеци се шушкаше дека бракот на пејачката Северина (48) и нејзиниот сопруг Игор Којиќ (33) завршил. Дека е тоа така, не може да се каже со сигурност затоа што тие никогаш не го објавиле тоа, но објавите на социјалните мрежи сведочат со месеци дека парот е разделен – поголемиот дел од времето го поминува во Хрватска, а Игор е во Србија.

Според српскиот магазин „Ѕвезди“, Сплитќанката пронашла нова љубов. Споменатиот таблоид тврди дека Севе е во врска со сопственикот на винаријата, десет години помлад, Томислав Воштиниќ од Граберје Иванишки.

Сите се сомневаа дека нешто чудно се случува кога сите Којиќ, односно таткото на Игор, Кеба, неговата сопруга Оља и сестрата на Игор, Наташа, престанаа да ја следат Северина на социјалните мрежи. Сите го сторија тоа, освен 33-годишниот Игор. Самиот Кеба неодамна проговори за нивната врска за српските медиуми.


Да потсетиме, веќе извесно време се шпекулираше дека Северина повеќе не е во толку добри односи со семејството Којиќ, а според повеќе медиуми во Србија, Северина наводно се скарала со свекорот и свекрвата додека била во карантин во нивниот дом во Белград. Кавгата наводно дошла откако пејачката предложила малку да ја преуредат куќата. Во април, Северина се врати во Загреб, но нејзиниот сопруг Игор остана во Белград и оттогаш не се гледаат заедно во јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi