Северина на сцената промени дури 5 стилови а ние не можеме да се одлучиме кој е најдобар

20 декември, 2020
1373165

Граѓаните од топлината на своите домови можеа да уживаат во настапите на најголемите sвезди на хрватската естрада. Северина, која се пресоблекуваше пет пати за време на концертот, привлече посебно внимание со изборот на стајлинг.

Таа го најави своето гостување на концертот со фотографија која уште еднаш предизвика шпекулации за развод од сопругот Игор Којиќ. Пејачката позираше во секси фустан со фустан со долг шлиц кој ги откриваше нејзините долги и витки нозе.

Сепак, Северина покажа и женска, како и деловна елеганција, но и трендовски стајлинг. Имаше сè и сèшто, и не можеме да одлучиме кој стил е подобар.

Severina Kojić
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris