Северина објави фотографија со згоден дечко од Белград, без Игор!

26 октомври, 2020
северунаа

Пејачката Северина Којиќ на Инстаграм се пофали со фотографија на која позира со нејзиниот соработник Филип Милетиќ, на кого му го честиташе роденденот.


Ги знаете оние песни „ Италијана “, „ Град без људи “, „ Уно моменто “,„Бред Пит“ и други. Тој е сериозен учител по пијано, кого можете да го сретнете само во белградските библиотеки и во попладневна прошетка низ Калемегдан. Почитуван @filip_fmplay, “Таквите таленти и таквите луѓе ретко се среќаваат. Среќен роденден, драг мој, и мое сочувство на твоите триесетти години”, напиша пејачката.

Нејзиниот сопруг Игор Којиќ исто така беше активен на Инстаграм, додавајќи уште една страница на списокот.

Заедно со онаа на неговата сопруга Северина, тој досега ги следеше „Пораките на Светиот Отец“, а неодамна заследи и друга религиозна страница – „Бисер од Метохија“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum