Северина објави нова вест, фановите изненадени: „Поубава вест не можеше да споделиш!“

22 септември, 2020
aace811d-34c3-42ad-919c-861e1d9debb8


Фановите со нетрпение ја чекаа оваа вест бидејќи пејачката го издаде својот последен албум Halo за Денот на жената 2019 година.


“Нов албум? Ова е најдоброто нешто што го прочитав денес”, “Не можем да дочекам”, “Нов албум? Дали гледам добро”, “Не можам да дочекам”, “2020 година и не е толку црна, ти благодарам за тоа “, се само некои од коментарите на возбудените следбеници. Имаше и такви кои го пофалија изгледот на Филип и коментираа дека тој и Северина ќе бидат добар пар. „Добро момче“, „Колку добар пар сте“, напишаа тие. Потсетуваме дека со месеци се шушкаше за проблемите во бракот на Северина и Игор Којиќ, а ниту еден од нив сè уште не се огласил официјално. Судејќи според објавите на социјалните мрежи, сопружниците летото го поминаа разделени, а тие не се сакаат и не ги коментираат објавите на социјалните мрежи.