Северина објави ПРОВОКАТИВНА фотографија во костим за капење

10 септември, 2020
severina_vuckovic__2526__photo_E-Stock_milos_rafailovic-e1594824383572

Пејачката ги збуни своите следбеници со објавата …

Пејачката Северина Којиќ важи за една од најубавите дами во регионот, а честопати не почестува со своите фотографии во костим за капење на социјалните мрежи.

Овој пат таа објави фотографија во црн костим за капење и остави многу мажи без здив. Таа исто така објави смешна порака, покажувајќи дека може да биде смешна.

„Поддршка до сите нас што го влечеме стомак кога ќе влеземе во морето. Колку не има?”Напиша таа, а коментарите почнаа да се сè поретки.

„Камо да изгледавме барем половина како Северина, каде би завршиле?“, „Wooq“, „Tи немаш што да влечеш“ и слично се некои од коментарите, а пејачката навистина изгледа како вистинска бомба.

Б.К.