СЕВЕРИНА ПОВТОРНО СЕ СОБЛЕЧЕ – и на 48 години НАПРАВИ ИНСТАГРАМ ДА ГОРИ

9 ноември, 2020
severina

– Заборавена разгледница од Сплит – напишала хрватската пејачка.

Пејачката Северина Којиќ (48) која е на на чекор до шестата деценија, може да се пофали дека и денес има тело за посакување.

Популарната Севе на Инстаграм објавила фотографија како на брод позира во бикини. Позади неа може да се виде нејзиниот роден град Сплит.

– Заборавена разгледница од Сплит – напишала хрватската пејачка. Таа добила многу комплименти на сметка на својот изглед… 

“Останува единствено надата дека барем половина ќе изгледам во четириесетите, кога не успеав во триесетите“, напишала една нејзина обожователка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi