Северина повторно воодушеви, овој пат со празничен изглед и длабоко деколте!

14 декември, 2020
severina


Пејачката Северина Којиќ уште еднаш докажа дека има префинет моден вкус. Откако позираше во кашмирско палто што чини дека е прилично скапо, таа со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на која е во трендовски црвен фустан со необичен материјал и длабоко деколте. Северина ја остави долгата коса лежерно да падне на грбот и на рамената, а на лицето има незабележителна бледо-црвена шминка, со што совршено го заокружува празничниот изглед.


„Убавина “,„ Дама во црвено “,„ Прекрасна си “,„ Совршена жена, те обожавам “,„ Вистинска мачка! “,„ Што да кажам? Ти си прекрасна “,„ Црвената е бојата на љубовта “,„ Вие сте убава “,„ Вие сте повеќе од совршенство “,„ Божица “, коментираат обожавателите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris