Северина позираше ГОЛА под подароците!

22 декември, 2020
132429156-233984944834882-9062578874860269442-n_y9SgDjU


Со месеци се шпекулираше дека поранешниот српски голман Којиќ и пејачката повеќе не се заедно, но тие никогаш не го објавија тоа. Тие сè уште се следат и на социјалните мрежи. Таа само него, а тој освен неа го следи патријархот Павле и „учењата на светите отци“.


Пејачката Северина Којиќ (48) повеќе со месеци привлекува внимание со приватниот живот отколку со своите песни. Овој пат таа реши да се соблече гола и да се покрие со Божиќни подароци. Станува збор за реклама за козметички производи чиј е заштитен знак, а видеото го објави на социјалната мрежа. Таа исто така има и „асистент“ кој и дава подароци.


Сплитчанката деновите пред празниците ги поминува во својот стан во Загреб на Козјак. Со месеци се шпекулираше дека поранешниот српски голман Игор Којиќ (33) и таа повеќе не се заедно, но тие никогаш не го објавија тоа. Тие сè уште се следат и на социјалните мрежи. Таа само него, а тој освен неа го следи патријархот Павле и „учењата на светите отци“.


Медиуми неодамна напишаа дека дури и соседите на семејството Којиќ долго време не ја виделе Северина на адресата каде што живее Игор.
Бидејќи Игор исчезна од нејзиниот живот, Северина се помири со нејзиниот стар менаџер Томислав Петровиќ по една година. Наводно, пејачката и менаџерот, нејзиниот најверен пријател, кој исто така оди во блиската продавница да зема намирници, ги ладеле односите бидејќи Игор се мешал во неговата работа.

Според медиумите Петровиќ се сретнал со Северина ова лето со младиот винар Томислав Воштиниќ (38) од Иваниќ Град, со кого е поврзана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris