Северина позираше во родниот град во жешко издание и ги воодушеви обожавателите

11 октомври, 2020
24abc000a5f396ec4bc1

– [Мармонтова улица] ми е омилена бидејќи е посебна, најпрошетана, трчавме по неа по училиште од „новата музика“ во Чери за најдобрите топли сендвичи и бомбици, се присети Северина

Синоќа Северина Којиќ објави фотографија на Инстаграм на која позира во жешки панталони на улицата Мармонтова во Сплит. Фотографијата брзо доби повеќе од 50 000 лајкови.

– [Мармонтова улица] ми е омилена затоа што е посебна, најпрошетана, трчавме по неа по училиште од „новата музика“ во Чери до најдобрите топли сендвичи и бомби. На врвот на кулата од Бастион, тука го чекав автобусот со број 6 до Сучидар (ако некој праша … сиромашно маало, Браже Сантини 10 …), и надолу се спуштате во белиот Свет, бидејќи долу е морето. На средина одлево, смрди на риби, а преку патот од десно, се пееја некои антологиски песни.. На пример, го слушате Оливер во живо прости ми, тато од Мармонтова, затоа што немате билет за Сплитскиот фестивал. И тогаш, ние, по училиште над Мармонтова, се спуштаме на вода, седнуваме на клупа, јадеме бабл и го мирисаме мирисот на крајбрежјето со кое пораснавме … Но, каков вкус … Тој мирис го нема, некој ќе рече: „Благодарам Свети Фран“, но чувството дека ме чека најубавиот брег е исто, истјацити … летин, напиша пејачката и веднаш доби бројни комплименти за изгледот.

Да ве потсетиме, во последните месеци се повеќе се зборуваше дека розите повеќе не цветаат во бракот помеѓу Северина и Игор Којиќ. Веќе извесно време се шпекулираше дека Северина повеќе не е во толку добри односи со семејството Којиќ, а според повеќе медиуми во Србија, Северина наводно се расправала со свекорот и свекрвата додека била во карантин во нивниот дом во Белград. До кавга наводно дошла откако пејачката предложила малку да ја преуредат куќата.

Во април Северина се врати во Загреб, но нејзиниот сопруг Игор остана во Белград и оттогаш не се видени во јавноста заедно, а се шпекулира дека се пред развод. Игор е во Косово последните неколку дена, од каде редовно објавува фотографии и стории на социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum