Северина предизвика збунетост на Instagram со извајана секси фигура во топ и хеланки (ФОТО)

19 ноември, 2020
1350117

Сплитската пејачка, сите се согласуваат, никогаш не изгледала подобро и тоа го докажува повторно со секој нејзин пост на социјалните мрежи, каде ја следат голем број обожаватели.

Популарната жена од Сплит честопати им дава на своите бројни обожаватели увид во нејзиното секојдневие преку социјалните мрежи, па затоа нејзината објава во спортски стил предизвика безброј ентузијастички коментари.

Музичарката, која го прослави својот 48 роденден во април годинава, изгледа сензационално без разлика дали е во комбинација во турбо стил или во лежерен стајлинг.

Една од нашите најпознати музичари, која има 1,3 милиони следбеници на Instagram, се пофали со извајана фигура во краток топ и хеланки со дезен од леопард, што предизвика лавина пофалби.

Младешка фризура стилизирана во светлосни бранови и дискретна шминка го комплетираше овој изглед за чиста петка, па не е изненадувачки што атрактивната бринета собра повеќе од 10 илјади лајкови за рекордно време.

Патем, исто како и многу нејзини колеги, и Северина се сети на страдањата на Вуковар вчера по повод Денот на сеќавање на жртвите од татковинската војна и Денот на сеќавање на жртвите од Вуковар и Шкабња, па на својот Instagram профил ги сподели стиховите од нејзината песна „Grad bez ljudi“ од 2012 година. „Vidjela sam grad bez ljudi, pobjednika kako gubi, anđele na stupu srama, djecu koja plaču sama…”, напиша таа со емотикон на скршено срце, што растажи многумина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi