Северина во секси фустан ги покажа своите витки нозе, а обожавателите и рекоа: „Никогаш поубава, од кога го напушти Игор“

19 декември, 2020
1372262


Северина Којиќ досега безброј пати докажа дека со право е позната како една од најдобро облечените хрватски жени.

Убавата жена од Сплит секогаш воодушевува со својот избор на стајлинг, па не е ни чудо што со својата најнова комбинација на облека полуде многу обожаватели. Комплименти се слеваа од сите страни, а некои се убедени дека нејзиниот добар изглед се должи на наводната оддалеченост од сопругот Игор Којиќ, за кого медиумите претходно пишуваа.


Дека жената е најубава кога е сама, верува една од обожавателките на Северина, која е убедена дека пејачката од Сплит и нејзиниот сопруг Игор Којиќ тргнале по својот пат.


„Никогаш поубава од кога го напушти Игор, оди напред мила“, и препорача една обожавателка на Северина под фотографијата на која пејачката најавува хуманитарна акција за фондацијата „Ана Рукавина“, што ќе се емитува во сабота, 19 декември, на Нова ТВ.Медиумите објавија за нивната разнишана врска ова лето. Северина и Игор во тоа време не успеале да ги изедначат расипаните односи, иако повремено комуницирале по телефон. Во разговорите, Игор наводно се обидел да ја убеди Северина да останат заедно и да ја преиспита бракоразводната парница.

Од тогаш парот живее на одделни адреси, Северина во Загреб и Игор во Белград. Северина била наводно немилосрдна кога Игор се обидел да ја убеди да отпатува во Загреб за да разговара за нивната врска.


По бројните шпекулации, Северина ја демантираше веста за разводот објавувајќи заедничка фотографија со која му го честита роденденот на својот сакан сопруг. ‘Кон ова прекрасно машко суштество @igorkojic среќно едрење во 33 вртежи во минута! Среќно, љубов! ’, Напиша тогаш пејачката.

И токму кога се чинеше дека сè е во ред меѓу нив, пејачката ја избриша споменатата фотографија за роденденот на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi