Шокантни слики од Лепа Брена: Се помести и се може да се види од ДОЛНИОТ дел!

17 септември, 2020
брена

Пејачката замина на одмор со сопругот Боб Живојиновиќ, па се дружеа со пријателите, а Брена носеше бел, едноделен костим за капење кој одлично и стои.

Во еден момент Боб ја зграпчи Брена околу половината и покажа колку ја обожава. Тие во моментов се во Црна Гора.