ШОКАНТНО! Марко објави фотографија од плажа, а Луна лежи на него: Сите гледаат само ЕДНО на фотографијата!

20 септември, 2020
marko

Марко Миjковиќ и Луна Џогани уживаат во Турција, а своите придружници ги воодушевуваат со нова фотографија секој ден.

Имено, Марко објави на својот Инстаграм профил. Тој објави фотографија со Луна, тој лежеше на неа, а позадината на Луна не помина незабележано.

„Таа се заглави“, напиша Марко.

View this post on Instagram

Nasukala se! 😊🥰🤡

A post shared by Marko Miljkovic (@marko.miljkovic) on