Што прави Сораја на задното седиште во колата? Старлетата ги запали социјалните мрежи! (ВИДЕО)

5 септември, 2020
сораја 2

Сораја Вучелиќ е навикната на исклучителен луксуз, што честопати им го покажува на своите следбеници на Инстаграм. Прекрасни вили, парчиња облека од најдобрите брендови и скапи автомобили се вообичаени со неа.

Продолжи во истиот ритам, па на својот Инстаграм профил сподели фотографија од „Ролс Ројс“, но и видео во кое ги слика своите огромни гради и внатрешноста на овој автомобил.

View this post on Instagram

🥰 #airport✈️ 👋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on