СИТЕ НИЈАНСИ НА ЗЕЛЕНО ѝ СТОЈАТ ОДЛИЧНО: Јелена Карлеуша во НАЈПРОВОКАТИВНОТО издание до сега за кое сите зборуваат

17 септември, 2020
300195_karly_ff

Познатата пејачка одржа настап на еден сплав, а за нејзиниот избор на облека повторно се крена бура

Јелена Карлеуша не е срамежлива при изборот на својот аутфит, особено кога станува збор за облеката за на сцена.

Тоа го покажа и минатата вечер, кога одржа незаборавен настап во еден белградски клуб, во провокативно светло зелено трико составено исклучиво од ленти. Пејачката го комбинираше ова парче со длабоки чизми со иста нијанса, а што се однесува до фризурата, се одлучи за мали локни.