Сите се откажаа од неа: Северина изгуби многу обожаватели на Instagram вклучувајки ја и Лепа Брена!

11 ноември, 2020
севе

Северина Којиќ (48) на Инстаграм денес ја следи само нејзиниот сегашен сопруг Игор (33), иако соседите во загребскиот Козјак велат дека не ја виделе најмалку шест месеци, поточно откако таа се врати од Белград. Пишува дека родителите на Игор дури и ја блокирале неговата снаа на социјалната мрежа.

Но, оние на Којиќ не се единствените со кои пејачката е во наводна кавга. Северина исто така ја игуби како обожавателка и познатата Лепа Брена (60). Севе и Лепа Брена до неодамна позираа за социјалните мрежи, но се чини дека на ова пријателство му дојде крајот.

Пред неколку дена, Игор Којиќ објави значаен статус на својата приказна на Инстаграм дека „треба да се оди по својот пат“. Паралелно со неговата објава, Северина објави фотографија од море, од брод, со која се сеќаваше на своите летни денови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi