Сите се прашуваат што не е во ред со стомакот на Северина и зошто го крие!? Пејачката не сакаше ова да се дознае, НАВИСТИНА ѝ ПОРАСНАЛ

11 септември, 2020
812473_5f3ea801b9dc444f9fef14580a0a0a64seve690x480_ls

Северина обожава да носи костим за капење затоа што може да се пофали со совршената линија која е резултат на добри гени

Иако од нејзините затегнати нозе можете да кажете дека не ја напушта теретаната, вистината е нешто поинаква.

Како што еднаш рече таа, не е тип кој оди во теретана секој ден. Доволно е, вели таа, да оди еднаш неделно да изгледа тесно. Исхраната сепак е друга приказна. Се базира на овошје и зеленчук, а Северина секој ден го започнува со здраво смути.

Северина избира костими за капење во однос на трендовите, но секој одлично ѝ одговара.

Популарната пејачка често објавува фотографии во костим за капење, а сега еднаш се сети и на нејзиниот неодамнешен одмор. Таа позираше во дводелен тренди костим, на едното рамо.

Преголемите цвеќиња дадоа посебен печат на оваа облека, потврдувајќи дека Северина секогаш стручно избира што да облече. Сепак, овој пат нејзиното внимание го привлече нешто друго – нејзиниот смешен коментар за начинот на кој влегува во водата, што има врска со нејзиниот стомак.

– Да ги поддржиме сите кои го вовлекуваме стомак кога ќе влеземе во море … Колкмина нѐ има? – напиша Северина со фотографии кои покажуваат како ужива на плажа.