Сите сè уште се во шок за разделбата на Северина и Којиќ, а тој со насмевка од уво до уво покажа со кого отиде на одмор!

9 октомври, 2020
игор и севе

Игор Којиќ замина на одмор со неговиот пријател Стефан Недеjковиќ, а тој се уште не ја споменува Северина на ниту еден пост на социјалните мрежи.


Сопругот на Северина, Игор Којиќ замина на краток одмор на Косово, а неговиот профил на Инстаграм е полн со фотографии и приказни. Игор откри дека отишол на патување со неговиот пријател Стефан Недеjковиќ, а судејќи според фотографиите, момчињата го посетиле познатиот манастир Гражаница и направиле селфи пред него.
„Поле како никој друг, небото над него, небото под него и мојот пријател на него“, напиша Којиќ цитирајќи позната српска песна. Со насмевка од уво до уво, Игор не навестуваше дека нешто не е во ред во неговиот живот, иако целиот регион сè уште зуеше за наводниот развод со Северин.

Двојката неодамна јавно не си честиташе на годишнината од бракот, иако тоа го правеше редовно во последните неколку години, а Северина вчера дури и не му го честиташе 60-от роденден на таткото на Игор, Драган Којиќ. Претходните години таа имаше само пофални зборови за свекорот и наместо честитка, таа објави фотографија од одморот и ја покажа завидната линија и доби комплименти за изгледот.

Северина и Игор Којиќ се разделија последните месеци и освен моментот кога пејачот му го честиташе роденденот, нема индиции дека се во контакт. Судејќи според објавите на социјалните мрежи, Северина и Игор не се виделе откако се вратила од Белград во Загреб, а потоа летувала со семејството и пријателите низ цела Лијепа Наша.